Welkom bij
Holandia Jobs

Amsterdam

Pokojówka - Lotnisko w Amsterdamie

Open

Functie omschrijving

Do pracy w Hotelach przy lotnisku w Amsterdamie poszukujemy obsługi Hotelu. Jako Room Attendant przygotowujesz pokoje do pobytu oraz pracujesz według ustalonego harmonogramu. Twoim celem jest zapewnienie gościom przyjemnego, schludnego i czystego pobytu. Wymaga to skupienia na gościach oraz profesjonalizmu

Mile widziane doświadczenie w sprzątaniu (hotelowym).

Brak doświadczenia? Zapraszam do aplikowania! Oferujemy szkolenia!

Functie eisen

• Mówisz komunikatywnie po angielsku?

• Jesteś zorientowany/a na gości oraz sympatyczny/a?

• Masz entuzjastyczne i profesjonalne podejście?

• Jesteś niezależny/a, zmotywowany/a i zorganizowany/a?

• Pracujesz wydajnie?

Jeżeli większość odpowiedzi jest twierdząca, znaczy to że jest to praca dla Ciebie

Bedrijfsprofiel

Pierwszy etap rozmowy odbywa się w języku angielskim za pomocą WhatsApp.

  • Aby rozpocząć pracę na tym stanowisku niezbedne jest uzyskanie zaświadczenia VGB, którego wyrobienie zajmuje ponad dwa miesiące. W międzyczasie oraz w oczekiwaniu na zaświadczenie jesteśmy w stanie zaoferować pracę w innym miejscu w którym jest ono nie wymagane ( w takim wypadku pracownik płaci jedynie 50 euro (opłata skarbowa) (a reszte nasza firma) - 50 euro jest w pełni zwracane po 1 miesiacu pracy.

  • W wypadku gdy kandydat chce zacząć pracę dopiero po tym jak dokument bedzie juz gotowy, kandydat musi dokonać przelweu 127 euro (opłata skarbowa) a pieniądze które przełał zostaną zwrócone w 100% po pierwszym przepracowanym miesiacu (w tym celu zostanie podpisana umowa, która gwarantuje pracownikowi odzyskanie pieniedzy oraz daje gwarancje zatrudnienia)

Arbeidsvoorwaarden

Twoje obowiązki:

• Sprzątanie pomieszczeń zgodnie z obowiązującymi normami

• Zmiana pościeli i ręczników

• ścielenie łóżek

• Odkurzanie dywanów i mopowanie podłóg

• Odkurzanie i czyszczenie mebli

• Wyposażenie uzupełniające (mydła, długopisy, kawa i herbata itp.), minibar (jeśli jest częścią umowy) oraz zasoby/materiały używane do sprzątania

• Pomoc w sprzątaniu przestrzeni publicznych i zaplecza

• Wykonywanie codziennej dodatkowej pracy według przydziału

• Komunikacja ze współpracownikami, przełożonymi, kierownikami oraz gośćmi

  • Pracownicy zawsze mają pokój z kluczem, przeważnie są to pokoje 2-osobowe i muszą je dzielić z inną osobą. Ponadto domy / mieszkania/ hotel zawsze mają (wspólną) łazienkę, kuchnię i ogrzewanie.
  • Koszty zakwaterowania wynoszą €411,62 / miesiąc. Kwota ta jest potrącana z wynagrodzenia. Okres wypowiedzenia wynosi co najmniej 2 tygodnie.
  • Mile widziani kandydaci z własnym zakwaterowaniem.
  • Koszty ubespieczenia to €26,50 / tydzień

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie od 10,93 € stawki godzinowej brutto

• Płatność tygodniowa

• Prace w zgranym zespole

• Bonus na koniec roku

• Budżet szkoleniowy

• Szanse rozwoju

• Perspektywa zatrudnienia długoterminowego lub stałego, jeśli sobie tego życzysz

Locatie

Amsterdam

Publicatiedatum

13.09.2021

Contactpersoon

Sankowski