HOLANDIAJOBS
Westland

Szklarnia, sortownia, produkcja 10,34€ brutto

Open

Opis stanowiska

  1. Praca przy ich pielęgnacji, ścince, pakowaniu kwiatów, szykowaniu ich do wysyłki do klienta
  2. Sortowanie owoców na hali
  3. Produkcja różnego rodzaju sałatek tzw salad box

Wymagania

  • Brak alergii
  • Doświadczenie nie jest wymagane
  • Znajomość języka polskiego
  • Motywacja oraz chęć do pracy
  • Dyspozycyjność na minimum okres 3 miesięcy lub dłużej
  • Brak większych tatuażów w widocznych okolicach ciała
  • Kandydat musi się zgodzić na dojazd do pracy rowerem do max 6km

Informacje o pracodawcy

Specjalizujemy się w zatrudnianiu polskich pracowników tymczasowych. Pracowników wybieramy pod kątem ich umiejętności. Po przybyciu do Holandii przechodzą oni szkolenie w miejscu pracy. Wszystko, co możemy dla nich zorganizować, organizujemy w sposób profesjonalny: od zakwaterowania przez transport po pomoc medyczną. Dlatego zatrudniamy również polskich koordynatorów. Zmotywowani pracownicy tymczasowi to wydajni pracownicy.

Warunki pracy

System pracy:

Jednozmianowy, w szczycie sezonu możliwość dwóch zmian.

Możliwe nadgodziny i praca w weekendy.

Pary mogą pracować oddzielnie (mieszkają razem)

Dojazd do pracy:

1)W większości przypadków dojazd do pracy jest rowerem w promieniu do max 6 km (średnio to 2-3km)

Za rower pobierana jest kaucja w wysokości 50€ z pierwszej wypłaty, zwrot kosztów po zakończeniu współpracy

2) Organizowane auta firmowe jeżeli kandydaci są zakwaterowani w dalszym promieniu 3)

Osoby z własnym zakwaterowaniem

  • Jeżeli są z regionu Hagi muszą posiadać własny transport (rower lub auto)
  • Z regionu Westland jest możliwość organizacji bezpłatnego transportu do pracy

Zakwaterowanie: €94.00 / tydz.

Ubezpieczenie: €26.90 / tydz.

Zakwaterowania w bardzo dobrym standardzie w domach lub blokach:

  • wspólne salony,
  • duże kuchnie,
  • pokoje w pełni wyposażone,
  • darmowy szybki internet,
  • telewizja
  • w pobliżu niektórych mieszkań znajdują się korty tenisowe

Dla par zawsze pokoje 2 osobowe, pojedyncze osoby lub znajomi są kwaterowani najczęściej w pokojach 2-3 osobowych.

Średnia ilość ludzi na domku to 7 osób.

*Oferta pracy również dla osób z własnym zakwaterowaniem

Salary

Stawka: 10.34€/h brutto + dodatek wakacyjny

age hourly wages working hours healthinsurance accomodation weekly net after all deductions
18 € 9,00 38 € 26,90 € 94,00 € 243,17
18 € 9,00 43 € 26,90 € 94,00 € 287,98
19 € 9,25 38 € 26,90 € 94,00 € 252,87
19 € 9,25 43 € 26,90 € 94,00 € 297,95
20 € 9,40 38 € 26,90 € 94,00 € 248,69
20 € 9,40 43 € 26,90 € 94,00 € 295,68
21 and older € 10,34 38 € 26,90 € 94,00 € 270,25
21 and older € 10,34 43 € 26,90 € 94,00 € 318,79
21 and older € 10,34 45 € 26,90 € 94,00 € 338,20
*netto wages of a person from 20 years old can be higher then from a person of 21 years because of tax advantage
*overview is an indication no rights can be derived from it
wiek stawka na godz.brutto godziny pracy ubezpieczenie zakwaterowanie wyplata na czysto

Minimalna stawka od €10,34/h (stawka jest wyższa przy pakowaniu sałatek-ale miejsca na tym stanowisku są mocno ograniczone)

Po przepracowanych 38h stawka wynosi 135% stawki 10.34€ (13,95€/h)

Pierwsza wypłata w trzecim tygodniu pracy

Możliwość zaliczki 50€ po przepracowanym tygodniu

Location

Westland

Publish date

23.03.2021

Contact person

Wolska

Branźe
  • Produkcja - Magazyny
Stanowisko
  • Pracownik produkcji
  • Tylko język polski
Prawo jazdy
  • Nie posiada prawa jazdy
  • Mężczyzna
  • Westland/Den Haag
  • Z zakwaterowaniem agencyjnym