HOLANDIAJOBS
Oss

Pracownik produkcji €10,43e brutto/h

Open

Opis stanowiska

Praca na pakowaniu mięsa drobiowego

Wymagania

- motywacja do pracy

- gotowość do podjęcia pracy od zaraz

- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Warunki pracy

Praca ok. 40 godzin tygodniowo.

Transport do pracy 2,50e za każdy przepracowany dzień

Wypłaty tygodniowe

Zakwaterowanie:

City Hotel Oss - Hotel 4-gwiazdkowy

Każdy pokój wyposażony

W każdym pokoju 2-osobowym indywidualna łazienka

Do dyspozycji również siłownia i kuchnia

Koszt zakwaterowania €105 /tydz.

Koszt ubezpieczenia ok. €24,82 / tydz.

Salary

Wynagrodzenie €10,43 e/ brutto/h BEZ WIEKOWKI

wyplaty tygodniowe

pierwsza wyplata po 2 tygodniach-nie ma zaliczek

Jakie dokumenty potrzebuję aby wyjechać do pracy w Holandii

- dowód osobisty / paszport (dokument w złym stanie lub nieczytelny skutkuje automatycznym odesłaniem do Polski oraz poniesieniem kosztów transportu)
- konto walutowe imienne + karta bankomatowa
- sofi numer w oryginale ( jeżeli został wyrobiony)

Czy praca jest legalna ?

Praca jest w pełni legalna, umowa o pracę tymczasową zawierana jest w Holandii z pracodawcą. Czas pracy i wynagrodzenie w naszej firmie jest zgodne z ustawodawstwem holenderskim.

Czy mogę wyjechać do pracy bez posiadania numeru BSN (Sofi)?

W momencie wyjazdu numer Sofi nie jest obowiązkowy, po przyjezdzie do Holandii pomagamy w złożeniu odpowiednich deklaracji w celu jego wyrobienia w Urzędzie Gminy.

Czy jestem ubezpieczony w momencie podjęcia pracy?

Tak. Zapewnia pracownicze ubezpieczenie zdrowotne , obowiązuje ono w trakcie pracy jak i poza nią. Koszt ubezpieczenia jest jednakowy dla wszystkich pracowników.

W jakiej formie wypłacane jest wynagrodzenie?

Pracownik otrzymuje cotygodniowe przelewy na wskazane konto bankowe (najczęściej jest to piątek), oraz szczegółowe rozliczenie za przepracowany tydzień.

Jak dojeżdżamy do pracy ?

Dojazd do miejsca pracy obejmuje:
*bus firmowy

Co zabieram ze sobą wyjeżdżając do pracy ?

* poduszkę, śpiwór/kołdra, oraz prześcieradło , buty robocze (z metalowymi noskami)

* ważny i nie uszkodzony dowód osobisty lub paszport *Sofi numer w oryginale jeżeli jest wyrobiony

* dokumenty bankowe (nr. konta walutowego ,oraz karta do bankomatu)

* gotówkę na pierwsze dwa tygodnie (wyżywienie we własnym zakresie)

Location

Oss

Contact person

Wolska

Branźe
  • Produkcja - Magazyny
Stanowisko
  • Pracownik produkcji
  • €10,00 - €10,50 brutto
  • Tylko język polski
Prawo jazdy
  • Nie posiada prawa jazdy
  • Mężczyzna
  • Kobieta
  • Z zakwaterowaniem agencyjnym