HOLANDIAJOBS

Pracownik produkcji €10,30e brutto/h

Open

Opis stanowiska

Praca na pakowaniu mięsa drobiowego

Wymagania

- motywacja do pracy

- gotowość do podjęcia pracy od zaraz

- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Informacje o pracodawcy

Flexible solutions, 24/7 availability. Our added value is our commitment to clients and employees.
We now successfully link more than 500 employees to companies in the horticultural, logistics and food sectors on a daily basis.
Mission
We distinguish three objectives in the mission:
One objective for clients, one for job seekers and one for permanent employees;
We offer total solutions in the field of personnel services for companies
We want to help as many people in the Netherlands find a job
We want to be a good employer for our permanent employees
We want to achieve all this through good employment practices and corporate social responsibility. We do business in an honest and honest manner, with respect for people and the environment.

Warunki pracy

Praca ok. 40-50 godzin tygodniowo.

Praca w systemie 1 zmianowym

Zapewniony bezpłatny transport do i z pracy.

Wypłaty tygodniowe

zakwaterowanie domki typu bungal - Oss

Koszt zakwaterowania €97 /tydz.

Koszt ubezpieczenia ok. €24,82 / tydz.

Salary

Wynagrodzenie €10,30 e/ brutto/h BEZ WIEKOWKI

wyplaty tygodniowe

pierwsza wyplata po 2 tygodniach-nie ma zaliczek

Jakie dokumenty potrzebuję aby wyjechać do pracy w Holandii

- dowód osobisty / paszport (dokument w złym stanie lub nieczytelny skutkuje automatycznym odesłaniem do Polski oraz poniesieniem kosztów transportu)
- konto walutowe imienne + karta bankomatowa
- sofi numer w oryginale ( jeżeli został wyrobiony)

Czy praca jest legalna ?

Praca jest w pełni legalna, umowa o pracę tymczasową zawierana jest w Holandii z pracodawcą. Czas pracy i wynagrodzenie w naszej firmie jest zgodne z ustawodawstwem holenderskim.

Czy mogę wyjechać do pracy bez posiadania numeru BSN (Sofi)?

W momencie wyjazdu numer Sofi nie jest obowiązkowy, po przyjezdzie do Holandii pomagamy w złożeniu odpowiednich deklaracji w celu jego wyrobienia w Urzędzie Gminy.

Czy jestem ubezpieczony w momencie podjęcia pracy?

Tak. Zapewnia pracownicze ubezpieczenie zdrowotne , obowiązuje ono w trakcie pracy jak i poza nią. Koszt ubezpieczenia jest jednakowy dla wszystkich pracowników.

W jakiej formie wypłacane jest wynagrodzenie?

Pracownik otrzymuje cotygodniowe przelewy na wskazane konto bankowe (najczęściej jest to piątek), oraz szczegółowe rozliczenie za przepracowany tydzień.

Jak wygląda zakwaterowanie ?

Zakwaterowanie obejmuje pokoje 2-4 osobowe w hotelach pracowniczych lub domkach. Wszystkie lokacje wyposażone są w kuchnie, łazienki, lodówki, pralki, Wi-Fi. Koszt Istnieje możliwość zakwaterowania pary razem, koszt pokoju około 95 euro/osobę.

Jak dojeżdżamy do pracy ?

Dojazd do miejsca pracy obejmuje:
*bus firmowy (bezpłatny)

Czy firma organizuje transport do Holandii ?

Tak. Organizujemy przejazd Firmą Przewozową GtvBus, naszym zaufanym partnerem w transporcie. Organizujemy wyjazdy z całej Polski. Przejazd jest kredytowany. www.gtvbus.pl

Co zabieram ze sobą wyjeżdżając do pracy ?

* poduszkę, śpiwór/kołdra, oraz prześcieradło *naczynia kuchenne (.kubek, talerz , sztućce,garnek itp.) *buty robocze (z metalowymi noskami) *ważny i nie uszkodzony dowód osobisty lub paszport *Sofi numer w oryginale jeżeli jest wyrobiony *dokumenty bankowe (nr. konta walutowego ,oraz karta do bankomatu) *gotówkę na pierwsze dwa tygodnie (wyżywienie we własnym zakresie)

Contact person

Kornelli

Branźe
  • Produkcja - Magazyny
Stanowisko
  • Pracownik produkcji
  • €10,00 - €10,50 brutto
  • Tylko język polski
Prawo jazdy
  • Nie posiada prawa jazdy
  • Mężczyzna
  • Para
  • Kobieta
  • Z zakwaterowaniem agencyjnym