HOLANDIAJOBS
Amsterdam

Pracownik pralni na lotnisku w Amsterdamie 10,91 €/h

Open

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników do pralni samoobsługowej, która zajmuje sie obsługą lini lotniczych.

Sortowanie, czyszczenie i składanie prania.

Wymagania

  • Zaświadczenie o niekaralności (VOG - pomagamy w wyrobieniu tego dokumentu)
  • Gotowosc do pracy na 3 zmiany (w tym możaliwość pracy wieczorem oraz w weekendy)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym B1

Informacje o pracodawcy

Pierwszy etap rozmowy z naszym odbywa się w języku angielskim za pomocą WhatsApp

Jeżeli pracownik chce pracować w pralni poza lotniskiem potrzebuje zaświadczenie o niekaralności i prawo jazdy B

na lotnisku natomiast:

  • Aby rozpocząć pracę na tym stanowisku niezbedne jest uzyskanie zaświadczenia VGB, którego wyrobienie zajmuje ponad dwa miesiące. W międzyczasie oraz w oczekiwaniu na zaświadczenie jesteśmy w stanie zaoferować pracę w innym miejscu w którym jest ono nie wymagane ( w takim wypadku pracownik płaci jedynie 50 euro (opłata skarbowa) (a reszte nasza firma) - 50 euro jest w pełni zwracane po 1 miesiacu pracy.

  • W wypadku gdy kandydat chce zacząć pracę dopiero po tym jak dokument bedzie juz gotowy, kandydat musi dokonać przelweu 127 euro (opłata skarbowa) a pieniądze które przełał zostaną zwrócone w 100% po pierwszym przepracowanym miesiacu (w tym celu zostanie podpisana umowa, która gwarantuje pracownikowi odzyskanie pieniedzy oraz daje gwarancje zatrudnienia)

Warunki pracy

  • Czas trwania umowy: umowa na długi okres czasu

  • Pracownicy zawsze mają pokój z kluczem, przeważnie są to pokoje 2-osobowe i muszą je dzielić z inną osobą. Ponadto domy / mieszkania/ hotel zawsze mają (wspólną) łazienkę, kuchnię i ogrzewanie.
  • Koszty zakwaterowania wynoszą €411,62 / miesiąc. Kwota ta jest potrącana z wynagrodzenia. Okres wypowiedzenia wynosi co najmniej 1 miesiac.
  • Mile widziani kandydaci z własnym zakwaterowaniem.
  • Koszty ubespieczenia to €26,50 / tydzień

Wynagrodzenie

  • Wynagrodzenie początkowe 10,91 € brutto / h
  • Praca na pełen etat
  • Dodatek za przejazd do/z pracy w wysokości 0,19 euro centa za km.
  • W przypadku pracy w godzinach wieczornych, nocnych, świątecznych lub w weekendy wypłacane są odpowiednie dodatki zmianowe.

Location

Amsterdam

Publish date

13.09.2021

Contact person

Sankowski

Branźe
  • Produkcja - Magazyny
Stanowisko
  • Pracownik lotniska
  • Hotelarstwo
  • €10,51 - €11,00 brutto
  • Komunikatywny jęz. ang - B1/B2
  • Kobieta
  • Para
  • Grupa >2
  • Amsterdam/Alkmaar/Den Helder
  • Z własnym zakwaterowaniem
  • Z zakwaterowaniem agencyjnym
Visitors who applied for this job also applied for these jobs: