HOLANDIAJOBS

Pomocnik - praca przy prefabrykacji betonu, od zaraz.

Open

Opis stanowiska

Poszukujemy pomocników do prac przy prefabrykacji betonu.
Praca polega na składaniu form szalunkowych, zbrojeniu, wylewaniu betonu, czyszczeniu form.
Miejsce pracy: Harlingen.
Początek pracy: jak najszybciej.

Wymagania

- Dobra kondycja fizyczna;
- Komunikatywna znajomość angielskiego lub holenderskiego;
- Mile widziane doświadczenie przy szalowaniu / zbrojeniu / betonowaniu;
- Prawo jazdy, mile widziany własny samochód;
- VCA;
- Odpowiedzialność i motywacja do pracy.

Warunki pracy

Oferujemy:
- Pracę na długi okres na podstawie holenderskiej umowy;
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje 1-osobowe);
- Cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia;
- Możliwość pracy w nadgodzinach;
- Wynagrodzenie €490 netto / 40-godzinny tydzień pracy, w wypadku nadgodzin odpowiednio więcej.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie €490 netto / 40-godzinny tydzień pracy, w wypadku nadgodzin odpowiednio więcej.

Publish date

13.05.2022

Contact person

Jakaczyński

Branźe
  • Techniczne
  • Budownictwo
Stanowisko
  • Pracownik produkcji
  • Pracownik budowlany
  • Komunikatywny jęz. ang - B1/B2
  • Biegły jęz. ang - C1
  • Komunikatywny jęz. Holenderski - B1/B2
Prawo jazdy
  • Posiada prawo jazdy B
  • Groningen/Assen/Leeuwarden/Harlingen
  • Z zakwaterowaniem agencyjnym
  • Z własnym zakwaterowaniem