HOLANDIAJOBS
Tilburg

Orderpicker/ reach truck driver, €9,94 brutto

Opis stanowiska

Praca jako orderpicker na magazynie z doniczkami.
Pakowanie
Układanie na paletach
Szykowanie dy wysyłki

Wymagania

Doświadczenie na EPT (certyfikat nie jest wymagany)
Dobra znajomość języka angielskiego (A2/B1)
Doświadczenie jako orderpicker

Informacje o pracodawcy

This agency has existed for more than 10 years and has grown over the years into one of the largest players in the employment market in the region.

With an enthusiastic team of over 40 employees, we are available every day for our customers and candidates. With our personal services, we ensure the right match between companies and job seekers time and time again.

Warunki pracy

Praca w systemie trzyzmianowym.

Zakwaterowanie własne

Salary

  • 10,43€ brutto + 17% dodatku zmianowego na wszystkie zmiany – 3 zmiany (picking, packing)

  • 11,89€ + 17% dodatku zmianowego – reach truck driver, expedycja (ept)

  • 10,77€ + 28% dodatku zmianowego na wszystkie zmiany – 5 zmian (produkcja)

Wypłaty tygodniowe.

Location

Tilburg

Publish date

30.03.2022

Contact person

Winnicki

Branźe
  • Produkcja - Magazyny
Stanowisko
  • Pracownik produkcji
  • €9,51 - €9,99 brutto
  • Podst. jęz. ang - A2
  • Komunikatywny jęz. ang - B1/B2
Prawo jazdy
  • Nie posiada prawa jazdy
  • Mężczyzna
  • Tilburg/Breda
  • Z zakwaterowaniem agencyjnym