HOLANDIAJOBS
Krefeld

Order picker €10,50 brutto

Opis stanowiska

Komisjonowanie żywności lub produktów dla zwierząt. Praca odbywa się za pomocą systemu głosowego voicepick - komendy i liczby po niemiecku (trzeba się ich nauczyć). Używa się również wózka elektrycznego z platformą dla kierowcy (Schnellläufer). Obowiązkowe szkolenie na wózki odbywa się dzień przed rozpoczęciem pracy. Dodatkowo odbiór i wysyłka skompletowanych zamówień. Pracujemy z kontem godzinowym (Zeitkonto).

Wymagania

- język polski

- motywacja do pracy

- doświadczenie w podobnej pracy będzie atutem

- Praca w systemie 2 zmianowym 6:00 - 14:15 lub 14:30 - 22:00 (23:00 - 01:00). Możliwe również pracujące soboty.

- Transport do pracy odbywa się własnym samochodem. Dla osób bez samochodu istnieje możliwość zabierania się ze współpracownikami (koszty paliwa dzielone na wszystkich).

- Zakwaterowanie jest płatne - €9 za dzień. Zazwyczaj znajduje się w odległości do 30 km od miejsca pracy. Kawalerka na 4 osoby.

- Ubezpieczenie 24,82 / tydzień

Salary

Stawka - €10,50 brutto/godzina

Wyplata jest do 15-go dnia bankowego następnego miesiąca.

Location

Krefeld

Contact person

Głogowski

Branźe
  • Produkcja - Magazyny
Stanowisko
  • Order picker
  • €10,00 - €10,50 brutto
  • Tylko język polski
Prawo jazdy
  • Nie posiada prawa jazdy
  • Mężczyzna
  • Z zakwaterowaniem agencyjnym