Operator maszyny do montażu elementów wciskanych (Haeger, PEM Fastening).

Open

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Początek pracy: jak najszybciej / do uzgodnienia.

Miejsce pracy: okolice Eindhoven.

Wymagania

- Doświadczenie w pracy jako operator maszyn CNC;
- Znajomość rysunku technicznego;
- Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym;
- Gotowość do pracy w nadgodzinach i w systemie zmianowym (2 zmiany);
- Prawo jazdy i własny samochód będą zdecydowanym atutem.

Warunki pracy

Oferujemy:

- Zakwaterowanie o dobrym standardzie, pokoje 1-osobowe, zapewnione przez pracodawcę;
- Pracę na długi okres;
- Wynagrodzenie €12,90 - 15 netto / h + dodatki.

Wynagrodzenie

€12,90 - 15 netto / h + dodatki.

Publish date

02.05.2022

Contact person

Jakaczyński

Branźe
  • Techniczne
  • Komunikatywny jęz. ang - B1/B2
  • Biegły jęz. ang - C1
  • Komunikatywny jęz. Holenderski - B1/B2
Prawo jazdy
  • Posiada prawo jazdy B
  • Z zakwaterowaniem agencyjnym