HOLANDIAJOBS
Amsterdam

Mycie samolotów - lotnisko w Amsterdamie

Open

Opis stanowiska

Praca fleksyjna na lotnisku wiąże się z pracą na różnych stanowiskach w różnych miejscach zależnie od zapotrzebowania, sezony i innych czynników.

Każdy kandydat musi przejść weryfikację ze względów bezpieczeństwa. W związku z tym każdy kandydat rozpoczyna pracę na magazynie cargo, gdzie nie jest wymagana pełna weryfikacja. Czas trwania pełnej weryfikacji to ok. 3 miesięcy. Jeśli Kandydat zechce, może zgłosić się do pracy na kilka miesięcy przed jej planowanym rozpoczęciem i przyjechać do pracy już po pełnej weryfikacji, która pozwala na pracę we wszystkich obszarach lotniska.

Wymagania

  • niekaralność
  • znajomośc języka angielskiego
  • prawo jazdy B mile widziane

Pierwszy etap rozmowy odbywa się w języku angielskim za pomocą WhatsApp.

  • Aby rozpocząć pracę na tym stanowisku niezbedne jest uzyskanie zaświadczenia VGB, którego wyrobienie zajmuje ponad dwa miesiące. W międzyczasie oraz w oczekiwaniu na zaświadczenie jesteśmy w stanie zaoferować pracę w innym miejscu w którym jest ono nie wymagane ( w takim wypadku pracownik płaci jedynie 50 euro (opłata skarbowa) (a reszte nasza firma) - 50 euro jest w pełni zwracane po 1 miesiacu pracy.

  • W wypadku gdy kandydat chce zacząć pracę dopiero po tym jak dokument bedzie juz gotowy, kandydat musi dokonać przelweu 127 euro (opłata skarbowa) a pieniądze które przełał zostaną zwrócone w 100% po pierwszym przepracowanym miesiacu (w tym celu zostanie podpisana umowa, która gwarantuje pracownikowi odzyskanie pieniedzy oraz daje gwarancje zatrudnienia)

  • Pracownicy zawsze mają pokój z kluczem, przeważnie są to pokoje 2-osobowe i muszą je dzielić z inną osobą. Ponadto domy / mieszkania/ hotel zawsze mają (wspólną) łazienkę, kuchnię i ogrzewanie.
  • Koszty zakwaterowania wynoszą €411,62 / miesiąc. Kwota ta jest potrącana z wynagrodzenia. Okres wypowiedzenia wynosi 1 miesiąc
  • Mile widziani kandydaci z własnym zakwaterowaniem.
  • Koszty ubespieczenia to €26,50 / tydzień

Wynagrodzenie

  • Wynagrodzenie podstawowe €11 brutto/h + 8% dodatku wakacyjne + dodatki zmianowe
  • Stawka rośnie wraz ze zdobywaniem doświadczenia.
  • zwracana "kilometrówka"
  • Płatny urlop

Location

Amsterdam

Publish date

20.09.2021

Contact person

Sankowski

Branźe
  • Produkcja - Magazyny
Stanowisko
  • Pracownik lotniska
  • €11,00 - €11,50 brutto
  • Komunikatywny jęz. ang - B1/B2
Prawo jazdy
  • Posiada prawo jazdy B
  • Mężczyzna
  • Para
  • Grupa >2
  • Z własnym zakwaterowaniem
  • Z zakwaterowaniem agencyjnym