HOLANDIAJOBS
Geleen

Monter kołnierzy €12/h netto

Open

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

- czyszczenie i usuwanie śrub z łączników kołnierzowych,

- kontrola uszczelek,

- demontaż i wymiana uszczelki oraz przykręcenie kołnierzy do właściwego napięcia.

Wymagania

- VCA/SCC

- Flange fitter certificate - certyfikat montera połączeń kołnierzowych,

- doświadczenie na w.w. stanowisku,

- BSN,

- jęz. angielski min. komunikatywny,

- prawo jazdy mile widziane,

Informacje o pracodawcy

OCI Nitrogen jest jednym z liderów rynku nawozów w Europie i największym producentem melaminy na świecie.

Nawozy azotowe OCI odgrywają zasadniczą rolę w poprawie wydajności rolnictwa w celu wsparcia rosnącego popytu na żywność na świecie. Melamina jest stosowana jako surowiec do klejów i żywic w wielu zastosowaniach, takich jak płyty meblowe, podłogi laminowane, powłoki i usługi z tworzyw sztucznych. OCI Nitrogen ma ambicje bycia najlepiej działającą firmą na obu rynkach. Główna siedziba OCI Azot znajduje się w Geleen (Holandia), a zakłady produkcyjne znajdują się w Holandii i Chinach.

OCI Nitrogen jest częścią OCI NV, notowanego na NYSE Euronext w Amsterdamie jako fundusz AEX. OCI jest światowym producentem nawozów azotowych i chemikaliów z zakładami produkcyjnymi w Stanach Zjednoczonych, Holandii, Egipcie, Algierii i Chinach. OCI zatrudnia 3000 pracowników. Zdolność produkcyjna wynosi około 7 milionów ton.

Warunki pracy

Oferujemy:

- pracę w międzynarodowej firmie, jednej z liderów w Europie,

- umowę na holenderskich warunkach,

- zapewniony transport do pracy - firmowe samochody,

- zakwaterowanie i ubezpieczenie.

Zakwaterowanie - € 150/ tyg.

Ubezpieczenie - € 22/ tyg.

Wypłaty tygodniowe.

Transport zapewniony.

Salary

12/h netto

€600 +/tyg

Możliwość nadgodzin w soboty i niedziele dla chętnych.

Location

Geleen

Contact person

Kontakt

Potrzeba więcej informacji ?

Skontaktuj się z nami!