HOLANDIAJOBS
Son en Breugel

Monter Instalator Techniki na plytce drukowanej PCB €2250/miesiąc

Opis stanowiska

To oferujemy :
  • Nowoczesne środowisko pracy w firmie o wiodącej I rosnącej pozycji na światowym rynku
  • Place podstawowa od 2250Euro do 2750Euro w zależności od doświadczenia kandydata
  • 15% dodatku zmianowego
  • Entuzjastyczny zespól
  • Miejsce, które oferuje wiele możliwości rozwoju zawodowego
  • Stalla praca!

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie jako asemblera elektronicznego?
  • Doświadczenie w czytaniu rysunków
  • Znajomość elementów elektronicznych
  • Doświadczenie w lutowaniu ręcznym
  • Zręczność przy montażu komponentów elektronicznych
  • Doświadczenie w podobnym stanowisku
  • Baradzo dobra lub biegła znajomość języka angielskiego bądź niderlandzkiego w mowie i piśmie

Informacje o pracodawcy

Praca odbywa się w trybie dwuzmianowym.
Godziny pracy:
  • Poranna zmiana: od poniedziałku do piątku od 6:00 do 14:50
  • Popołudniowa zmiana: od poniedziałku do czwartku od 14:40 do 24:00 I piątek od 14:40 do 21:30

jeśli chodzi o mieszkania to najczęściej wynajmujemy domy, mieszkania ( studio np ) czy tez posiadamy pokoje w hotelach studenckich. Nie wynajmujemy żadnych domków bungalow na parkach i tego typu rzeczy.

mieszkanie opłacane z pensji , każdego 24ego danego miesiąca są u nas wypłaty.

Wynagrodzenie

od 2250Euro do 2750Euro w zależności od doświadczenia kandydata

Publish date

10.05.2022

Contact person

Winnicki