HOLANDIAJOBS
Hoofddorp, Deventer

Monter ścian osłonowych €475-€525/40h netto (Curtain wall fitter)

Open

Opis stanowiska

Montaż ścian osłonowych

montaż ram okiennych, zakładanie listew przyszybowych, uszczelnianie, montaż obróbek blacharskich oraz inne drobne prace

Wymagania

- prawo jazdy
- samochód
- angielski lub niemiecki na poziomie B1
- własne narzędzia
- 2-letnie doświadczenie w montażu ścian osłonowych Nie szukamy kandydatów z doświadczeniami innymi niż monter ścian osłonowych.

Miło widziane VCA

Informacje o pracodawcy

informacje dotyczące oferty znajdują się również w dossier

ttps://www.youtube.com/watch?v=KYXpMkujo_8

- Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (mieszkanie lub dom ze wspólną kuchnią, łazienką i salonem);
- Ubezpieczenie zdrowotne €24,85/tydzień

Salary

- Holenderska umowa o pracę;
- Wynagrodzenie €475-525 netto/40-godzinny tydzień pracy (w wypadku nadgodzin odpowiednio więcej) włączając koszty podróży

Contact person

Ratajczak