HOLANDIAJOBS
Nijmegen i okolice

Mechanik/elektryk/ złota rączka na produkcji- 16-17€ brutto/h

Closed

Opis stanowiska

Do najczęstszych czynności wykonywanych przez pracownika obsługi technicznej lub mechanika zajmującego się awarią / konserwatora należą:
- Optymalizacja i konserwacja całego wyposażenia produkcyjnego elektrotechnicznego w taki sposób, aby uzyskać optymalną dostępność. Oznacza to: Naprawianie problemów; Maszyny do zmiany, ustawiania i regulacji; Remonty i wymiana części maszyn;
- Przygotowanie do konserwacji i odnowień do przeprowadzenia;
- Okresowe sprawdzanie określonych części maszyn;
- Lokalizowanie usterek i ich usuwanie;
- Wykonywanie napraw (awaryjnych);
- Dostosowywanie obwodów elektrycznych i programów PLC oraz informowanie o zmianach w produkcji i technologii

Wymagania

Wymagania:
- prawo jazdy kat.B
- bardzo dobra znajomość angielskiego
- certyfikat VCA
- co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- gotowość do pracy zmianowej

Warunki pracy

Zatrudnienie w oparciu o umowę holenderską.
Praca w systemie 3- zmianowym

Koszt zakwaterowania i ubezpieczenia pokrywa pracownik.

Zakwaterowanie oraz transport zapewnia pracodawca.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie: 16-17€ brutto/h + dodatki

Publish date

23.03.2021

Contact person

Sankowski

Branźe
  • Techniczne
  • Komunikatywny jęz. ang - B1/B2
  • Komunikatywny jęz. Holenderski - B1/B2
Prawo jazdy
  • Posiada prawo jazdy B
  • Mężczyzna
  • Nijmegen/Arnhem/Apeldoorn
  • Z zakwaterowaniem agencyjnym
  • Z własnym zakwaterowaniem