Malarz przemysłowy - natryskowy, zbiorniki na paliwa, od zaraz.

Open

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników na stanowisko:
Malarz przemysłowy - malowanie natryskowe zbiorników na paliwa.
Miejsce pracy: okolice Heerenveen.
Początek pracy: jak najszybciej.

Wymagania

- Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy jako malarz przemysłowy, w szczególności w malowaniu natryskowym;
- Umiejętność malowania na grubośc;
- Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym;
- Prawo jazdy i samochód.

Warunki pracy

Oferujemy:
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę;
- Ubezpieczenie zdrowotne zapewnione przez pracodawcę;
- Możliwość pracy przez długi okres;
- Możliwość pracy w nadgodzinach;
- Cotygodniową wypłatę wynagrodzenia;
- Wynagrodzenie €540 netto / tydzień (przy 40 godzinach pracy, w wypadku nadgodzin odpowiednio więcej);
- Zwrot kosztów w przypadku korzystania z własnego samochodu do dojazdu do pracy (kilometrówka €0,19/km).

Publish date

13.05.2022

Contact person

Jakaczyński

Branźe
  • Techniczne
  • Komunikatywny jęz. ang - B1/B2
  • Biegły jęz. ang - C1
  • Komunikatywny jęz. Holenderski - B1/B2
Prawo jazdy
  • Posiada prawo jazdy B
  • Groningen/Assen/Leeuwarden/Harlingen
  • Z własnym zakwaterowaniem
  • Z zakwaterowaniem agencyjnym