Malarz / Piaskarz - Stocznia. Painter / Sandblaster - Shipyard

Free CV offer

Opis stanowiska

Szlifowanie, szczotkowanie, piaskowanie oraz malowanie (ręczne i natryskowe) w stoczni w miejscowości Urk (północ Holandii).

Praca od 19 sierpnia 2019.

Wymagania

Doświadczenie w przygotowaniu powierzchni (szlifowanie, szczotkowanie, piaskowanie) oraz ręcznym i natryskowym malowaniu;

Komunikatywny język angielski lub holenderski;

Certyfikat VCA lub SCC;

Prawo jazdy.

Warunki pracy

Praca na podstawie holenderskiej umowy.

Pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne.

Salary

€480 netto (do wypłaty na konto) tygodniowo (40 godzin), w wypadku nadgodzin odpowiednio więcej.

Contact person

Jakaczyński

Branźe
  • Techniczne
  • €11,00 - €12,00 netto
  • Komunikatywny jęz. ang - B1/B2
  • Biegły jęz. ang - C1
  • Komunikatywny jęz. Holenderski - B1/B2
Certificate
  • VCA/SCC
Prawo jazdy
  • Posiada prawo jazdy B
  • Groningen/Assen/Leeuwarden/Harlingen
  • Z zakwaterowaniem agencyjnym