HOLANDIAJOBS
Cuijk

Magazyn mięsa - €9,76 brutto

Opis stanowiska

Praca polega m.in. na:
- Układanie na paletach zamrożonych bloków mięsnych 15-20 kg
- Transport baków z mięsem do zamrażarek
- Utrzymanie czystości na hali

Wymagania

Znajomość języka Angielskiego / Niemieckiego / Holenderskiego mile widziana
Prawo jazdy mile widziane
Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych

Warunki pracy

Praca na 3 zmiany 13:45-22:00 / 05:45-14:00 / 21:45-06:00
Praca w miejscowości Cuijk
Zakwaterowanie zapewnione w Kleve

Ubezpieczenie zdrowotne wynosi €24,85 netto na tydzień

Opłata za zakwaterowanie i transport od McDo-It wynosi za tydzień € 147,50. Pracownik otrzymuje zniżkę w wysokości €11,50 za każdy przepracowany dzień (max € 57.50 na tydzień). Oplata za zakwaterowanie i transport po odtrąceniu zniżki wynosi € 90 na tydzień. Transport McDo-It do i z pracy dla pracowników mieszkających prywatnie wynosi € 6 za dzień.

Zakwaterowanie w miejscowości Kleve lub Emmerich am Rhein - po stronie niemieckiej Posiadamy także lokacje/domki na terenie Holandii Firma McDo-It wynajmuje mieszkania, które są 3 pokojowe, przeważnie 2 i 3 osobowe pokoje. Pokoje 2 osobowe przeznaczone są tylko dla par. Mieszkania są w pełni wyposażone: lodówki, pralki, naczynia, sztućce itd.

Wynagrodzenie

Stawka godzinowa - Produkcja 9,76€
Stawka godzinowa - Heft-truck 10,71€

Dodatki zmianowe:
00:00 - 07:00 - 136,75%
07:00 - 18:00 - 100%
18:00 - 24:00 - 119,25%
Sobota - 136,75%
Niedziela - 200%

W każdej wypłacie doliczane są następujące dodatki:
- Dodatek wakacyjny 8% (rezerwacja wypłacana na początku czerwca lub na koniec pracy)
- Dni urlopowe 10,92% (2.22 % + 8.7% Wypłacane podczas urlopu)

Location

Cuijk

Contact person

Gałczyńska