HOLANDIAJOBS
Amsterdam

Logistic Job – magazyn cargo - Lotnisko Amsterdam Schiphol

Open

Opis stanowiska

  • Załadunek i rozładunek ładunku i frachtu oraz dokładne uzgadnianie dokumentacji
  • Rozkładanie ładunku i lokalizowanie w odpowiednich obszarach magazynu
  • Rozkładanie palet i kontenerów lotniczych

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i czytaniu
  • Możliwość pracy w środowisku ręcznym i wielokrotne podnoszenie do 32 kg przez całą zmianę

Warunki pracy

  • Wszystkie czynności wykonywane są w magazynie.

  • Corendon Hotel Amsterdam, Schipholweg 275, 1171 PK Badhoevedorp

Położony niedaleko miejsca pracy, posiadający siłownie, basen, spa, w każdym pokoju aneks kuchenny € 143,78 tygodniowo

Hotel wymaga wpłaty depozytu w wysokości € 150 – kwota ta jest wpisana w umowie, pobierana z pierwszej wypłaty i zwracana po zakończeniu współpracy lub wymeldowaniu z Hotelu.

Wynagrodzenie

  • Wynagrodzenie € 12,00 brutto / h
  • Nocna i sobotnia zmiana € 15,00 brutto / h
  • Niedziela € 18,00 brutto / h
  • Pierwsze wynagrodzenie wypłacane jest po 2 tygodniach pracy (istnieje możliwość uzyskania zaliczki po 5 przepracowanych dniach)
  • Dodatek urlopowy +100%
  • 25 dni urlopu,
  • 8% dodatku wakacyjnego
  • 11,45% dodatku urlopowego
  • 40-godzinny tydzień pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość wyrobienia certyfikatów na koszt agencji na wózki wysokiego zasięgu, boczne lub widłowe (dla posiadaczy prawa jazdy B)

Location

Amsterdam

Publish date

06.10.2021

Contact person

Bobowski

Branźe
  • Produkcja - Magazyny
Stanowisko
  • Order picker
  • Pracownik magazynu
  • €12,01 - €12,50
  • Komunikatywny jęz. ang - B1/B2
  • Mężczyzna
  • Para
  • Grupa >2
  • Z własnym zakwaterowaniem
  • Z zakwaterowaniem agencyjnym