HOLANDIAJOBS
okolice Amsterdamu

Housekeeping - sprzątanie pokoi hotelowych - €11.83 brutto/h

Open

Opis stanowiska

Praca w hotelu jako pokojowy/pokojówka (housekeeping):

- sprzątanie pokoi
- odkurzanie części wspólnych
- zmiana pościeli, ręczników
- ścieranie kurzy
- wymiana kosmetyków
- inne czynności porządkowe

Wymagania

- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- aktualne zaświadczenie o niekaralności
- doświadczenie w pracach magazynowych
- motywacja do pracy
- dokładność, odpowiedzialność
- mile widziane prawo jazdy

Informacje o pracodawcy

Pracodawca jest agencją pracy tymczasowej od roku 2000 i oddelegowuje międzynarodowych pracowników tymczasowych do różnych holenderskich firm. Naszych pracowników rekrutujemy w krajach Unii Europejskiej, zwłaszcza w Polsce i na Słowacji.

Mając więcej niż tysiąc pracowników, agencja zalicza się do największych przedsiebiorstw tego szybko rozwijającego się segmentu holenderskiego rynku pracy tymczasowej. W głównej siedzibie mieszczącej się w Hoofddorpie pracuje nasz zespół serwisowy, który jest do Pańskiej dyspozycji i jest chętny do pomocy.

  • Kontrakt dla pracowników tymczasowych na fazie A na czas określony oparty na układzie zbiorowym ABU CAO
  • Praca od 9 rano (czasem wcześniej)
  • Wypłaty tygodniowo
  • Praca od poniedziałku do niedzieli, 2 weekendy w miesiącu wolne

Zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz transport

Koszt zakwaterowania - max. €109 / tydz.

  • Możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania lub wynajmu na własną rękę prywatnego mieszkania czy pokoju.
  • Zakwaterowania spełniają ustawowe normy i wymagania.
  • Pokoje dwuosobowe, ze wspólną kuchnią, łazienką i salonem.
  • Na każdej lokalizacji jest dostępna sieć WiFi oraz podstawowe urządzenia gospodarstwa domowego.

Koszt ubezpieczenia - €27.71 / tydz.

  • możliwość wyboru pomiędzy naszym ubezpieczeniem grupowym, a własnym prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym.
  • ubezpieczenie obejmuje podstawową opiekę zdrowotną, ale nasi pracownicy nie ponoszą kosztów tzn. „udział własny”.

Transport do pracy:

  • Samochodem, koszt 3,75€/dzień (jeśli lokacja jest dalej niż 10 km od miejsca pracy)
  • Rowerem, płatna kaucja za rower 75€ (kiedy lokacja jest mniej niż 10 km od miejsca pracy)
  • Jeśli posiadasz prawo jazdy możesz zostać kierowcą, dostaniesz do dyspozycji samochód służbowy lub bus oraz dodatek do wypłaty 2,25€ dziennie/ netto
  • W przypadku prywatnego zakwaterowania niestety nie oferujemy transportu, ale można ubiegać się o zwrot kilometrówki (w zależności od dystansu pomiędzy Twoim miejscem zamieszkania, a miejscem pracy, jak również zasad w obowiązującym Cię CAO).

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie € 11.83 brutto/h + dodatek wakacyjny

Praca min. 38 godz. tygodniowo

Pierwsza wypłata jest w drugim tygodniu pracy, w piątek.

Publish date

26.04.2022

Contact person

Głogowski

Branźe
  • Produkcja - Magazyny
Stanowisko
  • Hotelarstwo
  • Komunikatywny jęz. ang - B1/B2
Prawo jazdy
  • Posiada prawo jazdy B
  • Nie posiada prawa jazdy
  • Mężczyzna
  • Kobieta
  • Para