HOLANDIAJOBS
Sliedrecht/ Ridderkerk

Blacharz, Sliedrecht/ Ridderkerk 525-600€ netto/tydz.

Opis stanowiska

Demontaż i montaż, karoseria i blacharstwo oraz przygotowanie części karoserii nowoczesnymi metodami naprawczymi.

Wymagania

- Doświadczenie na stanowisku blacharza- min, 2 lata;

- język angielski na poziomie komunikatywnym,

- buty ochronne,

- prawo jazdy i własny transport

Firma oferuje bezpłatne kwatery prywatne. Pokój jednoosobowy z dostępem do kuchni i łazienki, Wi-Fi.

Dla chetnych ubezpieczenie Holland Zorg (koszt 29,22 € tygodniowo).

Wynagrodzenie

525-600 € (za 40 godzin tygodniowo). Wysokosc stawki w zaleznosci od lat doswiadczenia i poziomu znajomosci jezyka obcego. W tym przypadku jezyk angielski

płatność: co tydzień ( tygodniowki). pierwsza wyplata po pierwszym przepracowanym tygodniu.

WAZNE: stawka zawiera juz koszty podrozy

Publish date

08.08.2022

Contact person

Lenarczyk

Branźe
  • Techniczne
  • Komunikatywny jęz. ang - B1/B2
Prawo jazdy
  • Posiada prawo jazdy B
  • Mężczyzna