Witaj w
HOLANDIAJOBS

Informacje dla kandydatów

Planujesz rozpocząć pracę w Holandii, ale nie wiesz od czego zacząć? Znalazłeś odpowiednie miejsce, nasi rekruterzy dołożą wszelkich starań aby pomóc Ci wybrać odpowiednią ofertę! Załóż darmowe konto na naszej stronie, wypełnij formularze, a na pewno nasi pracownicy odezwą się do Ciebie.

Nasze podejście

Nasza pomoc nie kończy się jedynie na przedstawieniu i dopasowaniu oferty do kandydata.
Na początek poprosimy, abyś założył konto i uzupełnił je wymaganymi danymi, załączył CV lub też bezpośrednio skontaktował się z naszym rekruterem. Po otrzymaniu aplikacji rekruter niezwłocznie będzie kontaktował się z Państwem telefonicznie w celu ustalenia jak największej liczby szczegółów. Przedstawimy nie tylko warunki pracy, ale także warunki zakwaterowania czy pomożemy w rezerwacji busa do Holandii.

Znajdźmy pracę razem!

Po otrzymaniu państwa CV i krótkiej rozmowie z Państwem rekruter pomaga w wyborze oferty. Oferujemy LEGALNĄ pracę na holenderskich warunkach. Potrzebujesz pracy z zakwaterowaniem ? To też nie stanowi problemu. Agencje, z którymi współpracujemy zapewnią Wam także zakwaterowanie. Nasi rekruterzy mogą również pomóc w rezerwacji transportu do Holandii. Na miejscu zostaniesz skontaktowany z koordynatorem, który będzie pomagał z rozpoznaniem w nowym miejscu pracy. Pomoc w organizacji wyjazdu jest całkowicie bezpłatna!
Pracuj z nami w Holandii !

 

Dla kandydatów i pracodawców

Rekrutujemy polskich pracowników, w szczególności dla holenderskich agencji pracy tymczasowej. W tej chwili mamy 40 partnerów.

Działamy w wielu branżach w kilku obszarach:

 • Produkcja (65% ofert pracy)
  Stanowiska takie jak: pracownik magazynu, order picker, pracownik produkcji,
  pracownik szklarniowy, i wiele innych;
 • Specjaliści (25% ofert pracy)
  Stanowiska takie jak: spawacze, monterzy, operatorzy CNC;
 • Sektor budowlany (10% ofert pracy)
  Stanowiska takie jak: zbrojarz, murarz, tynkarz, malarz.
   

Więcej informacji

ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ JUŻ TERAZ

Zarejestruj się

Holandiajobs używa plików cookie, aby zapamiętać określone preferencje i dopasować oferty pracy.